Chtěli bychom Vám představit novou, revoluční a naprosto ultimátní kosmetiku CERAMIC, která byla vyvinuta společně s Technickou univerzitou v Liberci.

Pikatec CERAMIC

Nová revoluční řada nanokosmetiky PIKATEC CERAMIC poskytuje vysokou UV ochranu a disponuje lepší tvrdosti a otěruvzdornosti než předchozí kosmetická řada. Má vyšší voděodolnost, kratší dobu tvrdnutía extrémní tepelnou odolnost okolo 550 stupňůstupnů C. Řada PIKATEC CERAMIC je speciálně vyvinuta a vyrobena z nosné emulze a nanočástic o velikosti do 30 NM (nm-nanometr-je miliardtina metru).

Ceník

1)Kompletní ošetření karoserie a oken vozu pomoci nanokosmetiky v ceně SADA CERAMIC PROTECTION PACK a příprava auta před aplikaci jako před mytí celého vozu a vysušení.

Malý a Střední auto 3499,-
+ kola protect wheel 4248,-

Velký auto XL 4000,-
+ kola protect wheel 4749,-

2)Kompletní ošetření karoserie a oken vozu jen aplikace bez nanokosmetiky CERAMIC a příprava auta před aplikaci jako před mytí celého vozu a vysušení.

Malý a Střední auto 2000,-
+ kola 2400,-

Velký auto XL 2500,-
+ kola 2900,-

Typy aut:
Střední: Základní velikost vozu se vztahuje na střední a menší karoserie (např. AUDI A3, A4 / BMW 1, X1, 3, 4 / Citroën C1 / Dacia SLogan / Fiat 500 / Ford Fiesta, Focus / Hyundai i10, i20 / Kia Rio, Ceed / Mazda 2, CX3 / Mercedes A, B, C / MINI Cooper, Countryman / Mitsubishi Space Star / Opel Karl, Corsa / Peugeot 108, 208, 308 / Renault Twingo / Seat Ibiza, Leon / Smart Fortwo / Suzuki Celerio / Škoda Fabia, Škoda Octavia / Toyota Aygo / Volvo V40 / VW Golf, Up, Polo apod.). Nevztahuje se na vozy verze kombi a typu SUV, velká rodinná MPV a ostatní velká auta např. Volvo XC60, XC70, Ford Galaxy apod.

Velký: Pro nadměrnou velikost vozu se vztahuje na vozy verze kombi, SUV, velká rodinná MPV a ostatní velká auta (např. Audi A4 avant, A5, A6, A8, Q5, Q7 / BMW 218 G.Tourer, 5, X5, X4, X3, X6 / Citroën Grand C4 / Ford Kuga, Mondeo, C-Max / Honda CRV / Hyundai i40, Grand Santa Fe / Jeep Grand Cherokee / Kia Sportage, Sorento, Optima / Mazda 6, CX5 / Mercedes CLS, E, GLA, GLE, GLK, S / Nissan Qashqai / Opel Zafira, Insignia / Porsche Cayenne / Renault Kadjar / Škoda Superb, Škoda Karoq / Volvo CX 60, XC90 / VW Golf Sportsvan, Passat, Touareg, Touran, Sharan apod.). Nevztahuje se na velké užitkové vozy, jako jsou dodávky velikosti Transporter apod.

Zobrazit ceník