Chtěli bychom Vám představit novou, revoluční a naprosto ultimátní kosmetiku DIAMOND, která byla vyvinuta společně s Technickou univerzitou v Liberci.

Pikatec DIAMOND

Série PIKATEC DIAMOND je speciálně vyvinuta a vyrobena z nosné emulze a nanočástic o velikosti do 30 nm (nm – nanometr – je miliardtina metru), které jsou pomocí ideálního rozpouštědla trvale rozptýleny v kapalném prostředí kosmetické emulze nové generace. Tyto pevné částice obsahují oxid křemíku, oxid titanu a oxid zirkonu. Společně zvyšují odpudivost kapalin i odolnost proti mechanickému opotřebení či poškození povrchu. Ostatní unikátní složky autokosmetiky PIKATEC DIAMOND působí jako ochranný štít vůči dalším nečistotám, chemikáliím a solím. Navíc poskytuje ošetřenému povrchu dokonalý UV filtr, a tak zabraňuje stárnutí laku. Politura odolává teplotám přes 700°C. Toto je definice nové autokosmetiky PIKATEC DIAMOND.

Ceník

1)Kompletní ošetření karoserie a oken vozu pomoci nano kosmetiky v ceně SADA DIAMOND PROTECTION PACK a příprava auta před aplikaci jako před mytí celého vozu a vysušení.

Malý a Střední auto 5900,-
Velký auto XL 6400,-

2)Kompletní ošetření karoserie, disky a oken vozu jen aplikace bez nanokosmetiky CERAMIC a příprava auta před aplikaci jako před mytí celého vozu a vysušení.

Malý a Střední auto 2400,-
Velký auto XL 2900,-

Typy aut:
Střední: Škoda octavia, Voswagen passat,
Velký: SUV, MPV, Audi Q,

Zobrazit ceník