Vaše vozidlo umyjeme ručně nebo bezkontaktním způsobem. Bezkontaktní mytí karoserie, které spočívá v tlakovém před mytí vozidla, nanesení aktivní pěny a následný oplach vozidla. Při tomto mytí nedochází k žádnému fyzickému kontaktu s karoserií a je mnohonásobně šetrnější k laku Vašeho vozu než mytí kartáčovou myčkou. Tento program si oblíbili především majitelé dražších vozů.

Suché mytí vozidel

Díky naší technologii je suché mytí aut dokonalé a ekologické. Vaše auto umyjeme na sucho, a to bez použití vody u Vás doma, na parkovišti nebo v práci. Jednoduše kdekoli. Vaše auta budou čistá, navoskovaná a chráněná před škodlivými vlivy. Přípravky, které používáme k čištění auta, jsou biologicky odbouratelné, a proto se řadí do kategorie takzvaných zelených výrobků.

Postup čištění

Mycí prostředek – leštěnka obsahuje detergent, lubrikant a vosk. Prostředek pomocí rozprašovače naneseme na vozidlo, vrchem. Tak ochrání lak auta proti poškrábání při jejich odstraňování. Emulze se pak velmi snadno setře utěrkou z mikrovlákna, která špínu doslova vtáhne a díky maximální jemnosti šetří lak auta. Výsledný povrch je díky složkám leštiče a vosku dokonale čistý, vysoce lesklý a chráněný. Díky filmu vytvořenému na povrchu auta se nezachytávají ostatní nečistoty a vozidlo je chráněno proti soli, UV záření, kyselým dešťům apod. Poté emulze z produktů Freedom rozpustí prach a nečistoty, které obklopí a díky složce lubrikantů oddělí od přímého kontaktu s povrchem. V případě, že máte auto znečištěné (nejčastěji za koly) od písku nebo od jiných brusných materiálů, je dobré nejdříve smýt nečistoty vodou. Naše ekologická autokosmetika se může použít poté na povrch bez abrasiv.

Hydrofobní ochrana čelního skla

Jedná se o keramický hydrofobní otěruvzdorný a vodoodpudivý povlak (tzv „tekuté stěrače“) s životností cca. 6 až 8 měsíců, který v závislosti na typu vozu umožňuje jízdu při dešti bez stěračů již od rychlosti 45 km/h.

Produkt odolává otěru stěrači, nesmývá se ani silnými autošampony a nezpůsobuje drhnutí či odskakování stěračů. Zajišťuje vysokou bezpečnost jízdy a dobrý výhled za každého počasí. Snižuje ulpívání hmyzu, sněhu a dalších nečistot a usnadňuje následné čištění skla.

Cena : 350,-

Zobrazit ceník